1). Jaki jest zakres tematyczny i jakie konkursy składają się na CloudNine?

CloudNine to organizowany przez Polish Supply Management Leaders KONKURS i KONFERENCJA w których to MŁODZI mają głos. To wyjątkowe spotkanie świata Biznesu, Nauki z nowym pokoleniem reprezentowanym przez aktywnych Studentów wchodzących już wkrótce na rynek pracy.

Nasze konkursy to:

Konkurs na najlepszą Pracę Dyplomową Roku:

LAFARGEHOLCIM: tematyka: Supply Chain Management w szczególności: Sales&Operations Planning, CO2 footprint, Digital Freight Procurement oraz transport specjalistyczny (w tym kolej)
Nagroda: 4000 złotych

NOVARTIS: tematyka Supply Chain Management
Nagroda: 2500 złotych

SANTANDER: tematyka: Supply Chain Management
Nagroda: 2500 złotych

TVP TELEWIZJA POLSKA: tematyka: media, sprzedaż, reklama
Nagroda: 2500 złotych

Amazon Game Hack:

to wydarzenie, na którym uczestnicy (podzieleni na zespoły od 4 do 6 osób), w określonych ramach czasowych, pracują nad stworzeniem pomysłu, prototypu rozwiązania lub produktu zgodnego z wyznaczonym wyzwaniem biznesowym. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko udowodnić swoją kreatywność, ale także umiejętności organizacji pracy, jak sprawnego zarządzania i podziałem ról w zespole. Amazon Game Hack jest też znakomitą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, dodatkowo w realiach pracy nad prawdziwym wyzwaniem biznesowym.

2). Czy poradzę sobie w Amazon Game Hack?

Jeśli jesteś głodny/a wyzwań i nie straszne są Ci limity czasowe to zdecydowanie sobie poradzisz!
Dodatkowo, odbędzie się wizyta u partnera biznesowego wyzwania czyli w siedzibie firmy Amazon.
Twój zespół będzie tam mógł odpowiednio przygotować się przed wydarzeniem, uzyskać wszystkie informacje, które uznasz za potrzebne i cenne. Na tej podstawie Ty i Twój zespół będziecie mogli wypracować najlepsze rozwiązanie zadania zaprezentowanego 14.11.2019, podczas finałowej Konferencji CloudNine w trakcie trwania Targów INDUSTRY WEEK w PTAK WARSAW EXPO.

Umiejętności, które pomogą Ci w Amazon Game Hack:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność zadawania pytań i identyfikowania brakujących danych
  • umiejętność formowania wniosków
  • otwarta głowa i nieszablonowe/ innowacyjne myślenie “outside the box”
  • umiejętność współpracy, pracy zespołowej

3). W jaki sposób odbędzie się prezentacja wyników prac?

Wszystkie prace dyplomowe podlegają profesjonalnej ocenie przez panel ekspertów. Eksperci oceniający wywodzą się z różnych środowisk (partnerzy biznesowi, eksperci z branży (PSME), mentorzy Top Young 100 oraz przedstawiciele organizatora PSML) zapewniając obiektywność w wyborze najlepszych rozwiązań. Kapituła wybiera i nominuje finalistów.

Finaliści konkursu prezentują wyniki swoich prac podczas konferencji Cloudnine w dniu 14.11.2019 podczas Targów INDUSTRY WEEK w Ptak Warsaw Expo. Następnie prezentacje zostaną poddane ocenie publiczności w czasie rzeczywistym, dlatego już teraz zaproś znajomcyh! Na podstawie wyników głosowania zostają nagrodzeni laureaci.

4). Jak wygląda dzień wydarzenia?

W dniu wydarzenia odbędą się prezentacje finalistów konkursu prac dyplomowych. W trakcie eventu odbędzie się również panel dotyczący luki kompetencyjnej, na którym porozmawiamy o tym w jaki sposób możemy stawiać czoła temu wyzwaniu dzięki współpracy Biznesu i Szkolnictwa Wyższego. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wręczenie nagród zwycięzcom Konkursu na Najlepsze Prace Dyplomowe oraz zwycięzcom Amazon Game Hack podczas uroczystego koktajlu ekspertów, przedstawicieli biznesu, świata akademickiego oraz studentów.

5). W jaki sposób można zarejestrować się do konkursów?

Rejestracji dokonuje student. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ do 25.10.2019 r.

6). Czy opiekun akademicki musi być obecny na Konferencji 14.11.2019 r. lub czy potrzebne jest wsparcie merytoryczne dla studentów?

Nie, chęć udziału w konferencji jest dobrowolna, a w przypadku naszego Konkursu studenci nie wymagają dodatkowego przygotowania przez opiekunów akademickich.

7). Kto może wziąć udział? Czy studenci, którzy obronili się w 2018 r. mogą wziąć udział w Konkursie CloudNine?

Jak najbardziej! Do Konkursu Amazon Game Hack zapraszamy wszystkich studentów ; w przypadku prac dyplomowych zapraszamy tych, którzy obronili się w 2018 lub 2019 roku.

8). Jakie są nagrody?

Konkurs na najlepszą Pracę Dyplomową Roku:

LAFARGEHOLCIM: 4000 PLN
NOVARTIS: 2500 PLN
SANTANDER: 2500 PLN
TVP TELEWIZJA POLSKA: 2500 PLN

Amazon Game Hack:

  • Voucher do sklepu amazon.jobs
  • Zaproszenie do finałowego panelu rekrutacji**

Nagrody PSML:

Nagroda główna- złoty bilet Top Young 100*–dla finalisty konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku, który zostanie najlepiej oceniony za kryterium: umiejętność prezentacji rozwiązania
Profesjonalne szkolenie z wystąpień publicznych – dla finalistów Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku
Wejściówka na Procon Polzak 2020 (wartość: 1800 złotych ) + nocleg – dla najbardziej zaangażowanej osoby, która bierze udział w Amazon Game Hack
Wejściówka na Polzak Marketing 2020 (wartość 500 złotych) + nocleg – dla najbardziej zaangażowanej osoby podczas szkolenia z prezentacji

* Nie dotyczy aktualnych lub absolwentów programu Top Young 100. Dla uczestników lub absolwentów TY100 przewidziana nagroda materialna.
** Nagroda dodatkowa- stanowi przepustką do objęcia stanowiska managera w firmie Amazon z pominięciem pierwszych etapów rekrutacji. Nie musi go otrzymać osoba z wygranego zespołu. Amazon zastrzega sobie, że może to być 1 lub więcej osób, może zdarzyć się również, że nikt nie sprosta oczekiwaniom firmy. Wybrane osoby/ osoba, nie muszą być ze zwycięskiego zespołu.